Dróg jest wiele, dla Ciebie wybierzemy najlepszą.

Historia firmy „MARCOTRANS” rozpoczęła się w 2000 roku od jednego pracownika, który niewielkim samochodem marki Renault świadczył usługi transportowe na terenie Szczecina. Z czasem przybywało nam pomysłów i klientów. Zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie na rynku transportowym. W 2008 roku postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności o usługi spedycyjno warsztatowe. Ponadto prowadzimy naprawy serwisowe pojazdów ciężarowych wszystkich marek.

Specjalizujemy się zarówno w transporcie krajowym jak i zagranicznym. Pozostałe gałęzie naszej działalności to usługi spedycyjne i warsztatowe. Posiadamy wystarczającą ilość pojazdów, aby zaspokoić potrzeby każdego Klienta. Czas użytkowania naszych pojazdów nie przekracza 5 lat. Nasze samochody posiadają system monitorowania GPS, co zwiększa bezpieczeństwo przewozu towarów i umożliwia przekazywanie rzetelnych informacji o położeniu geograficznym samochodu. Dzięki temu pozwala określić, w jakim czasie towar dostarczony zostanie do Klienta.

Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje. Wszystkie nasze auta są ubezpieczone podobnie jak przewożony towar. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dzięki czemu pozwala dostosować wielkość pojazdów do wymagań każdego Klienta. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. 

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji, elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantujemy jakość.

marcotrans logo
Naprawa silnika

Serwis pojazdów osobowych

Nasza specjalizacja to kompleksowy serwis i naprawa pojazdów (silnik, zawieszenie, skrzynie biegów, układ napędowy), diagnostyka komputerowa i elektryka samochodowa. Serwis aut świadczony jest przez mechaników i serwisantów samochodowych z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy z nas są pasjonatami motoryzacji i każda minuta spędzona przy samochodach jest dla nas wyzwaniem i przyjemnością.

Koncentrując się wokół pojazdów ciężarowych, oferuje profesjonalny serwis ciężarówek, gdzie świadczone są usługi takie jak: wykonywanie przeglądów bieżących, naprawa układów napędowych, naprawa układów pneumatycznych, naprawa układów hamulcowych, serwis zawieszenia, naprawa instalacji elektrycznych, kompleksowe naprawy autocystern Magyar oraz serwis ogumienia. Tak skonstruowana oferta pozwala na sprostanie oczekiwaniom klientów poszukujących sprawdzonych serwisów.

Serwis pojazdów ciężarowych

Serwis aut ciężarowych wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, które są nieodłącznym elementem posiadanego i poszerzanego doświadczenia.

Wybierając MACROTRNAS zyskać można gwarancję zadowolenia oraz pewność właściwie i rzetelnie wykonanych napraw, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów, których pozytywna rekomendacja jest najlepszą reklamą i zarazem potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług.

Przegląd ciężarówki
Mycie samochodu

Myjnia pojazdów osobowych

Marcotrans to miejsce,które powstało za ogromnej pasji do motoryzacji.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług z zakresu auto detailingu. Wiemy jak bardzo każdy troszczy się o swój pojazd. Nowoczesne kosmetyki samochodowe pozwalają na skuteczną pielęgnację karoserii czy tapicerki, a także na ochronę samochodu przed szybkim zużyciem się poszczególnych części.

Myjnia pojazdów osobowych i ciężarowych

Jedyne w swoim rodzaju połączenie auto myjni i car detailingu. Błyskawiczna realizacja kompleksowego mycia samochodu, kosmetyka auta przy użyciu najlepszych narzędzi, kompletna pomoc specjalisty w odkryciu prawdziwego potencjału pojazdu. Od 2000 roku nieustannie świadczymy usługi w zakresie czyszczenia i renowacji aut.

Szybkie i dokładne umycie auta to nie wszystko. Specjalizujemy się w pełnym auto detailingu, czyli profesjonalnej kosmetyce pojazdów osobowych. Użycie najlepszych detergentów i sprawdzonych środków do pielęgnacji aut w połączeniu z wysokimi umiejętnościami naszych fachowców daje w rezultacie spektakularny efekt.

Mycie ciężarówki
Malowanie samochodu

Serwis lakierniczo – blacharski

Nasz warsztat specjalizuje się w naprawach blacharsko lakierniczych. Nasze usługi cechuje wysoka jakość a przede wszystkim dbałość o szczegóły. Każda naprawa blacharska wykonywana jest wg. najwyższych standardów. Lakierowanie odbywa się w specjalnej komorze, przez wykwalifikowanych specjalistów. Każdy nasz lakiernik ma lata praktyki za sobą … nie dopuszczamy do sytuacji aby ktoś uczył się na Państwa samochodzie. Lakiery dobierane są komputerowo – tak aby były idealnie zgodne z tym który jest na reszcie samochodu.

Wszystko to po to aby samochody naprawiane w naszej firmie wyglądały jak w chwili wyjazdu z salonu.

Oprócz napraw blacharsko lakierniczych samochodów, zajmujemy się profesjonalnym odświeżaniem i polerowaniem lakieru.

Q – Service – Obsługa Klienta

Obsługa klienta
Biuro

Spedycja

Spedycja międzynarodowa MARCOTRANS to operator logistyczny o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na rynku

Dostarczamy najlepsze rozwiązania logistyczne pomagające osiągnąć przewagę konkurencyjną. Podczas realizacji powierzonych zadań zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo dla swoich klientów. Oszczędzamy kapitał naszych partnerów biznesowych poprzez dostarczanie im najwyższej jakości usług logistycznych.

intercars budynek
Inter Cars logo

Budynek Inter Cars
na terenie Marcotrans

Wynajem powierzchni biurowych

Budynek
pomieszczenie biurowe

Jeżeli potrzebujesz powierzchni biurowej dla swojej firmy skontaktuj się z nami. Budynek przy ulicy Usługowej 6 w Stargardzie o powierzchni 4000 m2. Wyodrębniamy lokale od 30 m2. WYSOKI STANDARD wykończenia i wyposażenia! Pomieszczenia biurowe położone są w Stargardzie przy ul. Usługowej 6. Biura w obiekcie dwukondygnacyjnym z częścią socjalną, parking dla samochodów, całość ogrodzona, w budynku alarm. Prąd i ogrzewanie płatne wg.zużycia lub ryczałt. Zapraszam na prezentację. Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.