Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie wykonują kompleksowe przeglądy i naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy wykonać każdą usługę związaną z przywróceniem samochodu do bezpiecznego poruszania się po drogach. Zapraszamy do naszego warsztatu w Stargardzie.

Wulkanizacja

Aby zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się po drogach, zalecamy regularne serwisowanie opon. Zajmujemy się wulkanizacją ogumienia w samochodach osobowych i ciężarowych. Wykonujemy również zbieżność i geometrię kół przy wymianie opon. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprawnie i szybko wymienią oraz naprawią uszkodzone egzemplarze. Pomogą również w wyborze odpowiedniego ogumienia, które będzie optymalnym rozwiązaniem dla danego klienta.

Czas wymiany lub naprawy opon uzależniony jest od modelu pojazdu, rodzaju koła bądź typu uszkodzenia danego egzemplarza. Po sezonowej wymianie ogumienia zalecamy skontrolowanie geometrii kół w naszym warsztacie.

Diagnostyka układu elektrycznego

Badanie oraz naprawa elementów elektrycznych i elektronicznych warunkuje sprawne działanie pojazdów mechanicznych. Do diagnostyki układu elektrycznego samochodu wykorzystujemy specjalnie dobraną aparaturę oraz urządzenia kontrolno-pomiarowe. Każdy właściciel pojazdu powinien systematycznie dokonywać przeglądu elementów elektrycznych w swoim samochodzie. Zaniedbanie tych czynności może grozić poważnymi konsekwencjami, które będą skutkować kosztownymi i trudnymi do usunięcia usterkami. Nasi specjaliści zajmujący się diagnostyką układu elektrycznego w Stargardzie są w stanie zmierzyć wszystkie niezbędne parametry podstawowych elementów i układów oraz ocenić stan techniczny pojazdu.