Karoseria w aucie pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim chroni podzespoły i układy znajdujące się w samochodzie. W momencie wypadku lub kolizji drogowej zostaje uszkodzona jako pierwsza. Aby nie uległa dalszemu niszczeniu pod wpływem wilgoci, należy ją jak najszybciej naprawić.

Oferujemy kompleksowy serwis blacharsko-lakierniczy w Stargardzie. Nasi wykwalifikowani mechanicy na miejscu oceniają stan samochodu osobowego lub ciężarowego. Dysponujemy własną lakiernią, co znacznie przyspiesza wykonanie prac blacharsko-lakierniczych oraz gwarantuje dobór odpowiedniego lakieru i jego precyzyjne nałożenie. Nawet pod niewielkimi odpryskami mogą tworzyć się ogniska korozji, które z czasem zniszczą większą powierzchnię. Odnowienie lakieru jest więc konieczne, niezależnie od stopnia uszkodzeń karoserii po wypadku.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy przywracają blaszanym elementom ich pierwotny kształt lub wymieniają części na nowe. Po nadaniu karoserii jej należytego wyglądu przystępują do lakierowania. Na koniec możemy także sprawdzić zbieżność i geometrię, która często ulega rozregulowaniu się podczas wykonywanych napraw.

Oferujemy szeroki zakres usług, od malowania i renowacji blach pojazdu, aż do polerowania. W krótkim czasie jesteśmy w stanie przywrócić stan samochodu sprzed kolizji lub innego zdarzenia. Wykonane przez nas elementy nadwozia trudno jest odróżnić od pozostałych części pojazdu. Nasi eksperci od wielu lat zajmują się naprawami blacharsko-lakierniczymi, co sprawia, że samochody odzyskują swój dawny blask, niezależnie od uszkodzenia.