Zapewniamy pomoc nie tylko w przypadku obowiązkowych przeglądów serwisowych pojazdów, ale również wtedy, kiedy samochód został uszkodzony podczas wypadku lub kolizji drogowej. Zajmujemy się holowaniem auta do naszego warsztatu, gdzie poddajemy je szczegółowej diagnozie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe, zwłaszcza wtedy, gdy ich cena nie przewyższa wartości samochodu.

W zależności od skutków wypadku drogowego zwykle mamy do czynienia z koniecznością naprawy nie tylko mechanicznej, sprowadzającej się najczęściej do wymiany uszkodzonych elementów i podzespołów, ale również blacharsko-lakierniczej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie serwisu powypadkowego. Nasi wykwalifikowani mechanicy prawidłowo ocenią stan samochodu oraz doradzą w kwestii wyboru najlepszych części zamiennych. Taka usługa jest wygodna dla kierowcy. To gwarancja sprawnej oraz precyzyjnej naprawy uszkodzonego samochodu osobowego lub ciężarowego. Dostosowujemy ceny i czas pracy do wielkości uszkodzeń w każdym pojeździe. Dysponujemy serwisem blacharsko-lakierniczym, dzięki czemu niezbędne zadania wykonujemy na miejscu.

Nasi mechanicy od razu przystępują do działania, kładąc nacisk na dokładność wykonania każdego zadania. Realizujemy naprawy powypadkowe, gwarantując bezpieczne poruszanie się pojazdem, który po wykonanej naprawie jest kontrolowany na stacji diagnostycznej. Dzięki temu kierowca nie musi się martwić o stan naprawionego samochodu osobowego lub ciężarowego, który wcześniej uległ wypadkowi. Zapraszamy!